Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

"Na Bliskim Wschodzie dojrzewaczom pracującym dla supermarketów mówi się, że wystarczy jeden dzień dojrzewania".

2024-04-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dlaczego ceny bananów powinny być wyższe w sklepach? Dlaczego miną lata, zanim inne kraje afrykańskie szturmem zdobędą Amerykę Środkową i Południową pod względem eksportu? Dlaczego nie ma jeszcze odmiany odpornej na TR4? I dlaczego statki chłodnicze znów cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Frits Popma odpowiada na wszystkie te pytania tutaj....

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem