Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Peruwiański eksport bananów zbliżył się do 93 000 ton w 2023 r.

2023-06-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W minionym tygodniu eksport peruwiańskich bananów spadł do najniższego poziomu odnotowanego nie tylko w tym roku, ale także w 2022 roku. Według danych udostępnionych przez firmę konsultingową Fresh Fruit, "Peru wyeksportowało tylko 2.559 ton tego produktu, o 30% mniej niż w tym samym tygodniu ubiegłego roku. Do tej pory w 2023 r. dostawy tego owocu wyniosły łącznie 92 763 ton, czyli tylko o 1% więcej niż w poprzednim sezonie".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem