Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Producent bananów spodziewa się solidnych wyników w 2024 r. pomimo światowych wyzwań gospodarczych i klimatycznych

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producent bananów Fyffes spodziewa się solidnego roku 2024, pomimo wyzwań związanych z warunkami gospodarczymi i klimatycznymi. "Nasze inwestycje w środowisko i zrównoważony rozwój społeczny oznaczają, że jesteśmy gotowi spełnić i przekroczyć oczekiwania interesariuszy i klientów, zwłaszcza biorąc pod uwagę zmieniający się krajobraz regulacyjny w Europie" - mówi Helge Sparsoe, dyrektor generalny Fyffes.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem