Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Rozwiązanie Zgromadzenia Narodowego Ekwadoru prowadzi do opóźnienia rozpoczęcia umowy o wolnym handlu z Chinami

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ekwadorski przemysł bananowy i inne gałęzie przemysłu odrobiły pracę domową dzięki umowie o wolnym handlu (FTA) podpisanej z Chinami, ale teraz mają nieco dłuższy okres oczekiwania, zanim będą mogli cieszyć się korzyściami. Opóźnienie nastąpiło po tym, jak prezydent Ekwadoru Guillermo Lasso rozwiązał Zgromadzenie Narodowe 17 maja 2023 r. i przyspieszył wybory, aby powstrzymać próbę jego impeachmentu przez opozycję.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem