Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sprzedaż egzotycznych owoców w Rosji znacznie wzrosła

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sprzedaż owoców egzotycznych w Rosji wzrosła z powodu rosnących cen tradycyjnie importowanych bananów i pomarańczy, wynika z badania NTech. W pierwszej połowie 2023 r. sprzedaż pomelo potroiła się, papai wzrosła 2,5-krotnie, a rambutanów 1,5-krotnie. Jednak popyt na konwencjonalne owoce, takie jak banany, arbuzy i winogrona, pozostał stabilny.

Wzrost wydatków na orzechy,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem