Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Szkody w uprawach spowodowane przez niesezonowe deszcze wzrosły do 390 000 hektarów w Indiach

2023-12-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według nowych szacunków, szkody w uprawach spowodowane przez niesezonowe deszcze w ciągu ostatnich kilku dni wzrosły do 390 000 hektarów.

Maksymalne szkody wystąpiły w Yavatmal, gdzie ucierpiało 130 000 hektarów upraw. W sumie szkody są rozłożone na 22 dystrykty. Dotknięte uprawy obejmują winogrona, cebulę, banany, pszenicę, ryż, bawełnę, papaję, warzywa i inne.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem