Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Trudności finansowe w Argentynie wpływają na styczniowy eksport bananów z Brazylii

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Brazylijski eksport bananów spadł w styczniu w porównaniu do tego samego miesiąca ubiegłego roku. Według danych Secex, wysłany wolumen wyniósł 7 280 ton, co oznacza spadek o 12%. W rezultacie przychody spadły o 9%, wynosząc zaledwie 2,98 mln USD (FOB).

Patrz poniżej brazylijski eksport bananów (kod hs 0803) transportowanych w kontenerach od stycznia 2019 do grudnia 2022. Dane pochodzą z DataLiner.

To

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem