Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Usługi logistyczne i dojrzewania bananów i owoców egzotycznych

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Firma African Fruit Company (AFC) z siedzibą w Hamburgu ogłosiła utworzenie spółki zależnej. "Wraz z utworzeniem 'South American Fruit Company (SFC)', rozszerzamy i optymalizujemy naszą ofertę dla naszych klientów w całym łańcuchu dostaw", mówi Stefan Heine, jeden z dwóch dyrektorów zarządzających SFC, oceniając nową firmę. SFC jest w 100% spółką zależną afrykańskiego

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem