Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"We Włoszech konsumpcja bananów jest niszą ograniczoną do niektórych grup etnicznych".

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przemysł plantanów przeszedł poważną transformację w produkcji i komercjalizacji plantanów w porównaniu do okresu sprzed pandemii. "Mogę powiedzieć, że wiele się zmieniło, ponieważ pracuję w tym sektorze od jakiegoś czasu. Plantany są niszowym rynkiem we Włoszech, a ich konsumpcja ogranicza się do kilku grup etnicznych. Przeciętny Włoch je je z ciekawości, zwłaszcza w postaci paczkowanych chipsów

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem