Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Współpracuję teraz z Experience Fruit Quality, aby umieścić cały łańcuch dostaw owoców na pulpicie nawigacyjnym".

2023-09-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Experience Fruit Quality ogłosiło, że będzie współpracować z Fritsem Popmą, znaną postacią w branży dojrzewania z ponad 33-letnim doświadczeniem w dojrzewaniu owoców.

"Zrozumienie przez Fritsa Popmę procesu dojrzewania, zwłaszcza bananów i owoców egzotycznych, łączy się z naszym zaangażowaniem w przeniesienie oceny jakości owoców na kolejny etap. Nasza współpraca to nie tylko

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem