Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ceny momentami wzrosły ponad dwukrotnie"

2023-11-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Z powodu znacznych wąskich gardeł sytuacja podażowa na światowym rynku borówki jest obecnie dość napięta. "Ilości w Peru nie są dostępne, co wynika z ogromnych strat w zbiorach spowodowanych przez El Niño. Co gorsza, większość dostępnych borówek jest wysyłana do USA, dlatego do Europy eksportowane są tylko niewielkie ilości. W porównaniu z poprzednim

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem