Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cuna de Platero organizuje dzień otwarty w celu promocji borówki Cupla

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W dniach 8 i 9 marca, Cuna de Platero zorganizuje dni otwarte skierowane do rolników i personelu technicznego sektora jagodowego w celu promocji odmiany borówki Cupla.

Uczestnicy będą mogli odwiedzić różne gospodarstwa uprawiające tę odmianę borówki, która została opracowana przez dział R+D+i firmy Cuna de Platero, a także szkółki. "Celem jest udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania uczestników

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem