Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Gwałtowny spadek eksportu peruwiańskich borówek do Chin

2023-08-28 00:00
Źródło: East-fruit.com

Eksport borówki amerykańskiej z Peru do Chin podczas trwającej kampanii znacznie spadł w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, informuje Fructidor.

Sezon eksportowy 2023/2024 rozpoczął się w maju 2023 roku i potrwa do kwietnia 2024 roku. Do pierwszego tygodnia sierpnia 2023 r. Peru wysłało 9 816 ton borówek do Chin, co oznacza spadek o 28% w porównaniu z 13 576 tonami odnotowanymi w tym okresie.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem