Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Indie dostosowują cła importowe na borówki po porozumieniu z USA

2024-02-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W strategicznym posunięciu mającym na celu dostosowanie się do porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi, rząd centralny Indii zmienił cła na kilka importowanych produktów, w tym borówki i żurawinę. Centralna Rada Podatków Pośrednich (CBIC) ogłosiła te korekty 20 lutego, co stanowi znaczący krok w kierunku rozwiązania długotrwałego sporu ze Stanami Zjednoczonymi w ramach Światowej Organizacji Handlu (WTO).

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem