Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Japońskie borówki i winogrona odrzucone przez Tajwan z powodu zakazanych pestycydów

2023-05-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przesyłki świeżych borówek i winogron z Japonii zostały zatrzymane na granicy Tajwanu po tym, jak okazało się, że zawierają zakazane pestycydy. Łącznie 9 kilogramów borówek zostało skonfiskowanych po tym, jak 28 kwietnia testy próbek wykryły flubendiamid, rodzaj syntetycznego pestycydu petrochemicznego, który jest zakazany na Tajwanie do stosowania na borówkach.

To już drugi przypadek w ciągu sześciu

lat.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem