Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kampania truskawkowa w Huelvie będzie opóźniona, a ilość malin nie wróci do normy aż do stycznia".

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozpoczęcie kampanii truskawkowej w Huelvie jest wciąż odległe o kilka tygodni, gdzie wyjątkowo wysokie temperatury jesienią spowodowały znaczne opóźnienie w sadzeniu. W międzyczasie trwa sprzedaż malin, których ceny pozostają wysokie ze względu na zmniejszenie podaży spowodowane burzami wiatrowymi pod koniec października, co będzie miało również wpływ na ilość borówek.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem