Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Kupujący są bardzo zadowoleni, że sezon na hiszpańskie borówki już się rozpoczął"

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpańskie borówki w nowym sezonie powoli zaczynają pojawiać się na rynku. "Jakość i wielkość owoców są bardzo dobre po udanym kwitnieniu i spodziewamy się, że produkcja przyniesie w tym roku bardzo dobre wyniki", mówi Higinio Cardona z Agrícola MC.

"Zaczęliśmy kilka dni temu, mniej więcej w tym samym czasie, co w zeszłym roku; może nawet tydzień wcześniej, ponieważ pogoda była dobra

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem