Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nie spodziewamy się nadpodaży owoców pestkowych na rynku tego lata".

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Royal borówki i maliny ustępują miejsca sezonowi owoców pestkowych. "Naszym największym zmartwieniem w tym roku jest susza", mówi Macarena Garcia Otero Reina. "Sytuacja pod względem dostępności w Andaluzji jest nieco lepsza niż w Murcji, ale nadal mamy około 20% mniej dostępnych owoców pestkowych. Dobrą wiadomością jest jednak to, że jakość tegorocznych owoców jest wyjątkowo dobra.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem