Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowy przewodniczący Międzynarodowej Organizacji Borówkowej

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Międzynarodowa Organizacja Borówki Amerykańskiej (IBO) z przyjemnością informuje, że Mario Steta, dyrektor operacyjny Driscoll´s w regionie EMEA, został mianowany nowym przewodniczącym IBO. Steta wnosi do tej roli rozległe doświadczenie i wiedzę i z niecierpliwością oczekuje dalszego wzmacniania globalnej pozycji borówki amerykańskiej w branży świeżych produktów oraz w krajach członkowskich IBO

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem