Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja jagód wstrzymana w znanej farmie Leadketty w Perthshire

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Leadketty Farm, znany producent owoców jagodowych w Perthshire, ogłosił, że zaprzestaje produkcji w swojej lokalizacji w Dunning. Rodzina Corrigall, operatorzy farmy, podała gwałtownie rosnące koszty produkcji i niewystarczające wsparcie supermarketów jako główne powody tej "trudnej i bolesnej decyzji". Przez ostatnie 80 lat rodzina zajmowała się rolnictwem w Leadketty, zatrudniając ponad 100 osób.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem