Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja w Karolinie Północnej pomaga utrzymać stabilną ilość borówek

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy borówek w Ameryce Północnej są silne. "Georgia ma za sobą szczyt, zawijając odmiany highbush w następnym tygodniu lub tak", mówi Tim Crane, Category Manager Blueberries dla Oppy. "W przyszłym tygodniu po raz pierwszy ładujemy nowe zbiory z Karoliny Północnej. To nieco później niż się spodziewaliśmy, ale czas zadziałał na naszą korzyść. Przy szczególnie długim sezonie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem