Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Produkcja włoskich borówek wzrosła w 2023 r. i wzrośnie w 2024 r."

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tych dniach w połowie jesieni w spółdzielni Sant'Orsola ocena zbiorów w 2023 r. i prognozy na 2024 r. nakładają się na siebie. W centrum uwagi znajduje się borówka amerykańska, którą spółdzielnia produkuje od północy do południa Włoch, w gospodarstwach swoich 800 członków. Przyjęte strategie pozwolą spółdzielni na zwiększenie własnej produkcji w nadchodzącym roku, dzięki znacznemu

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem