Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przemysł borówkowy w RPA stoi przed poważnymi wyzwaniami

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozwijający się przemysł borówkowy w Republice Południowej Afryki napotyka poważne wyzwania z powodu zakłóceń pogodowych, opóźnień w portach i przerw w dostawie prądu, podczas gdy sąsiednie kraje, takie jak Zimbabwe, szybko zwiększają produkcję borówek.

Opóźnienia w portach mają negatywny wpływ na branżę, prowadząc do odrzucania produktów z powodu opóźnień w dostawach i pogorszenia jakości owoców. The

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem