Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sektor owoców jagodowych chce walczyć ze skutkami zmian klimatycznych dla europejskiej produkcji

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Obfite dostawy truskawek, malin i borówek do europejskich supermarketów są zagrożone z powodu coraz bardziej nieprzewidywalnych warunków uprawy spowodowanych zmianami klimatu. Sprawia to, że owoce jagodowe są bardziej podatne na szkodniki, choroby i susze. Aby temu zaradzić, profesor Bruno Mezzetti z Marche Polytechnic University we Włoszech kieruje finansowanym przez UE projektem mającym na celu poprawę

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem