Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Sezon na marokańskie borówki przebiega w dwóch prędkościach

2024-02-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon marokańskich borówek przebiega w dwóch prędkościach. Z jednej strony produkcja w Agadirze, w centrum kraju, jest zgodna z prognozami, a zbiory są stabilne od grudnia 2023 roku. Z drugiej strony region Gharb w północno-zachodniej części kraju jest opóźniony w stosunku do harmonogramu rozpoczęcia sezonu, a wolumeny są znacznie skromniejsze niż w poprzednim sezonie. Według Mehdi

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem