Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Śliwki 2023: Mniejsze zbiory, niższe ceny. To źle wróży na przyszłość

2023-08-04 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Ceny od lat nie są adekwatne do kosztów produkcji i wysiłków, jakie sadownicy wkładają w utrzymanie sadów, dlatego wielu sadowników zmniejsza powierzchnię upraw na rzecz czereśni, moreli, brzoskwiń oraz borówki amerykańskiej - mówi serwisowi sadyogrody.pl Michał Skotnicki, producent śliwek w gminie Szydłów, były starosta powiatu staszowskiego.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem