Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Szczyt produkcji borówki nie jest spodziewany w ostatnim kwartale 2023 r."

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tegoroczna sytuacja na światowym rynku borówki amerykańskiej jest zupełnie inna niż w innych latach. "I to nie tylko w Peru", podkreśla Fred Douven z abbGrowers. "W wielu krajach produkcja spadła, a budżety na inne lata nie zostały zrealizowane. Wiele sezonów rozpoczęło się później i miało niższe plony, którym czasami towarzyszyły problemy z jakością. Sezon europejski był taki sam. Oczywiście zawsze są wyjątki, ale

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem