Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Uprawa borówek w pojemnikach drastycznie zmniejszyła zużycie wody

2023-11-20 00:00
Źródło: East-fruit.com

"Wcześniej potrzebowaliśmy do 50 000 m3 wody na hektar rocznie. Teraz, gdy uprawiamy w kontenerach, zmniejszyliśmy to do 1 500 m3 rocznie. Jakość owoców poprawiła się i rośnie z większą gęstością. Rośliny mają lepsze korzenie, nie są narażone na stres i są zdrowsze". Jest to jedna pozytywna historia, którą Nelson Antunes z Berry Smart dzieli się na temat uprawy borówek na Coco

>

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem