Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Uprawa borówki amerykańskiej kwitnie na Gran Canarii

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W San Bartolomé na Gran Canarii znajduje się 28-hektarowa plantacja borówki amerykańskiej. Ten wyjątkowy owoc, zwykle uprawiany w północnej Europie, jest produkowany na wyspie od ośmiu lat, zaskakując wielu mieszkańców. Plantacja w Juan Grande, San Bartolomé de Tirajana, jest równie wyjątkowa, co w dużej mierze nieznana wielu mieszkańcom wyspy, mimo że zajmuje powierzchnię odpowiadającą 28 boiskom piłkarskim.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem