Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Warunki pogodowe w Maroku będą kształtować egipski sezon borówkowy

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipscy plantatorzy borówki ostrożnie zwiększają swój areał, jednocześnie obserwując sytuację w Maroku. Jeśli trudności w branży po stronie marokańskiej utrzymają się, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku, będzie to wielka szansa dla Egiptu.

Firmy takie jak Fayed Agricultural Development Company (FATA) stają na wysokości zadania. Karim Fayed, kierownik operacyjny FATA,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem