Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zjawisko El Niño wpływa na zbiory borówek w Peru

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Gabriela Figueroa, dyrektora Alpine Fresh, w tym sezonie tradycyjne odmiany mają problemy z jakością i rozmiarem, ponieważ rozmiary i ilości są mniejsze. W rzeczywistości główne prognozy wskazują, że tegoroczna produkcja spadnie o 10% do 20%. Powiedział jednak: "Nasze jagody Ventura i Sekoya wykazują bardzo stabilną jakość na rynku, tak jak się spodziewaliśmy".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem