Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zmiany klimatu, a w szczególności El Niño, wystawiają na próbę chilijski i światowy sektor rolniczy".

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Iván Marambio, prezes Frutas de Chile (dawniej Asoex), powiedział, że sektor owocowy ocenia sytuację na polach po wiosennych deszczach, które dotykają różne obszary kraju. "Jeśli chodzi o nasz sektor, nigdy nie jest dobrze mieć deszcze w czasie zbiorów - jak ma to miejsce w przypadku zbiorów borówek i wiśni - lub mieć opady deszczu w okresie kwitnienia, co jest

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem