Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

CDC twierdzi, że epidemia Listerii związana z brzoskwiniami dobiegła końca

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wieloletnia epidemia zakażeń bakterią Listeria, której źródłem były brzoskwinie, nektarynki i śliwki, została uznana za zakończoną przez Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. W swojej ostatniej aktualizacji CDC poinformowało, że w wyniku epidemii w siedmiu stanach zachorowało 11 osób, a jedna zmarła. Jedna z pacjentek była w ciąży i miała przedwczesny poród.

Wszyscy pacjenci z wyjątkiem jednego byli hospitalizowani. The

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem