Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Czas tranzytu do Brazylii wydłużył się z 9 do 17 dni, uniemożliwiając przybycie niektórych odmian śliwek".

2023-08-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy kampanie brzoskwiniowe i nektarynkowe zmierzają ku końcowi w hiszpańskim regionie Estremadura, sezon śliwkowy trwa obecnie z mniejszą ilością kilogramów niż początkowo oczekiwano, powiedział Antonio Pereira z Sol Badajoz. "Myśleliśmy, że wolumeny będą niższe tylko w przypadku odmian majowych i czerwcowych, ale ostatecznie odmiany w połowie sezonu i późne przyniosły podobne wyniki."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem