El Niño wpływa na czas i wielkość importu winogron i owoców pestkowych
Na rynku jest obecnie mnóstwo przeciętnych winogron. Domenic Russo, wiceprezes ds. sprzedaży w Summit Produce Inc. zauważa, że podaż we wschodnich chłodniach rośnie, podczas gdy importerzy zaczynają wstrzymywać czerwone winogrona, ponieważ spodziewają się, że w nadchodzących tygodniach ich liczba spadnie. "W tej chwili stosunek winogron zielonych do czerwonych wynosi 2:1. Warunki rynkowe, ze względu na zielone zbiory w Kalifornii, wynoszą 3:1 zielonych do czerwonych", mówi.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Brzoskwinie