Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hodowcy spodziewają się silnych zbiorów z większymi, słodszymi śliwkami, brzoskwiniami i nektarynkami

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Tego lata australijska firma Montague zajmująca się produkcją świeżych produktów odnotuje większe zbiory owoców pestkowych w porównaniu z poprzednim sezonem, a zespół jest gotowy do pakowania dodatkowych owoców w swoim najnowocześniejszym zakładzie pakowania w Narre Warren.

Przy spodziewanym cieplejszym lecie, produkcja owoców pestkowych dostarcza wiele entuzjazmu plantatorom i detalistom. Z ponad 6,600,950 kilogramami owoców

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem