Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Mimo dużego ryzyka przymrozków, zbierzemy w tym roku pierwszy handlowy plon moreli"

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przez długi czas owoce pestkowe takie jak morele, nektarynki i brzoskwinie były uważane za towar importowany par excellence. Jednak po pierwszych, udanych próbach uprawy w południowych Niemczech, te tropikalne owoce rosną i rozwijają się również w Dolnej Saksonii. "W tym roku zbierzemy nasze pierwsze rynkowe zbiory moreli", mówi Hubertus Wehenpohl. Innowacyjny rolnik z Vechty, w regionie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem