Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Możliwe wczesne rozpoczęcie sezonu owoców pestkowych w Kalifornii

2024-03-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wczesne doniesienia z Kalifornii wskazują, że tegoroczne zbiory owoców pestkowych mogą rozpocząć się nieco wcześniej w tym sezonie. "W ubiegłym roku były to najpóźniejsze zbiory, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, więc wyprzedzamy je o siedem do dziesięciu dni. Nasza firma rozpocznie zbiory na początku maja", mówi Jon McClarty z HMC Farms. To powiedziawszy...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem