Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Obfite deszcze były dobre dla pól, ale niepokojące dla walenckich owoców pestkowych, warzyw i cytrusów

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpańskie wybrzeże Levante, a zwłaszcza region Murcji i region Walencji, odnotowały obfite opady deszczu po miesiącach ekstremalnej suszy. Ogólnie rzecz biorąc, pomimo faktu, że w niektórych miastach wystąpiły powodzie, organizacje producentów z obu regionów uważają, że te ostatnie deszcze są dobre dla pola, chociaż nie położą kresu brakowi wody w całym regionie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem