Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Piąty Kongres Owoców pestkowych gromadzi ponad 30 ekspertów, którzy dyskutują o przyszłości sektora

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

V Krajowy Kongres Owoców pestkowych opublikował swój program techniczny z wyborem najlepszych ekspertów z wiodących ośrodków badawczych, uniwersytetów i firm. Wszyscy zainteresowani udziałem w kongresie mogą zapoznać się z programem i zarejestrować się tutaj. Ponad 30 prelegentów zaprezentuje swoje badania i rozwiązania dla sektora owoców pestkowych.

Wydarzenie, organizowane przez

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem