Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Pod względem jakości, włoskie winogrona wyraźnie prowadzą w regionach Sycylii i Apulii".

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ sezon na owoce pestkowe powoli dobiega końca, stopniowo ustępując miejsca sezonowi na winogrona, ma to również wpływ na hurtownika ekologicznego Roy's Naturkost na rynku hurtowym w Norymberdze. Rozmawialiśmy z dyrektorem zarządzającym Royem Zylką również o innych produktach, takich jak regionalny asortyment warzyw i egzotycznych roślin.

"Jeśli chodzi o jakość, winogrona z samych Włoch wyraźnie wyprzedzają

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem