Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Prawie czas przejść na sezon jesienny, ale owoce pestkowe i winogrona nadal najlepiej się sprzedają"

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W miarę jak październik powoli się zbliża, stopniowo rozpoczyna się przejście z sezonu letniego na jesienny. Pierwsze "jesienne produkty" docierają do hurtownika Sebrechts Groenten en Fruit, ale na razie "letnie" importowane owoce są nadal poszukiwane. "Śliwki i winogrona wciąż sprzedają się najlepiej. Dobra pogoda może to napędzać", zaczyna Ellen Sebrechts z tej belgijskiej firmy rodzinnej.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem