Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Produkcja nektarynek rośnie, ponieważ RPA promuje nowy sezon owoców pestkowych

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Południowoafrykańscy plantatorzy zwiększają nasadzenia nektaryn ze względu na rosnący popyt i lepsze zyski finansowe na poziomie plantatorów, choć branża nadal znajduje się pod presją finansową.

Młode sady nektarynowe, które zostały zasadzone w ciągu ostatnich kilku lat, wchodzą teraz do produkcji, a nowe odmiany o wyższej wydajności dodatkowo zwiększają wolumeny, a stosowanie siatek prowadzi do

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem