Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sezon eksportowy brzoskwiń i nektaryn rozpoczął się od niskich cen w Gruzji

2023-07-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon eksportowy brzoskwiń i nektaryn z Gruzji staje się coraz bardziej aktywny. Przedstawiciel Ministerstwa Ochrony Środowiska i Rolnictwa Gruzji powiedział EastFruit, że na początku tygodnia grupa wspierająca eksport, pomagająca rolnikom w wydawaniu dokumentacji fitosanitarnej i celnej na zasadzie jednego okienka, rozpoczęła działalność w regionie Kachetii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem