Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"To złoty czas dla sektora owoców pestkowych"

2023-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chociaż Alvin Frutta posiada obszerny katalog sezonowych owoców i warzyw, aby zapewnić klientom całoroczne dostawy produktów, owoce pestkowe są nadal flagowym produktem dla tej południowowłoskiej firmy zajmującej się uprawą i handlem. Giuseppina Zito, bizneswoman, która wraz z synami prowadzi tę młodą firmę, jest już dość dobrze znana na włoskim rynku. W rzeczywistości rodzina ma

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem