Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wysyłka chilijskich śliwek do Ameryki Północnej o 50 proc. wyższa niż w tym samym czasie ubiegłego roku

2023-03-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy śliwek z Chile są nadal stabilne, chociaż inne odmiany owoców pestkowych, takie jak brzoskwinie, zakończyły sezon.

Nektarynki: Do 10 tygodnia 22 014 ton/2 446 003 skrzynek nektarynek zostało wysłanych do USA i Kanady, co stanowi dziewięcioprocentowy wzrost w stosunku do tego samego czasu w zeszłym roku. "Stanowi to również 27 proc. globalnego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem