Australia prognozuje wzrost produkcji i eksportu owoców pestkowych na sezon 2024/25.
2024-11-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Produkcja owoców pestkowych w Australii ma wzrosnąć w roku marketingowym (MY) 2024/25 po powyżejprzeciętnych opadach deszczu, które wpłynęły na niektóre regiony podczas okresu zbiorów dla MY 2023/24, co wpłynęło na ogólną produkcję i jakość. Produkcja wiśni ma wzrosnąć o osiem procent, podczas gdy
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



