Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

"Mamy najświeższe żółte brzoskwinie sezonu hiszpańskiego"

2024-08-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Sezon brzoskwini w Hiszpanii jest na pewno w bardzo zaawansowanym etapie, ponieważ rozpoczął się w najwcześniejszych obszarach w kwietniu, a w nadchodzących tygodniach będzie kontynuowany rozpoczęciem zbiorów jednego z najbardziej renomowanych późnych odmian żółtych brzoskwiń: PDO Melocotón de Calanda. "Sezon"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem