Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"W związku z zmianami klimatycznymi planujemy wprowadzić odmiany o mniejszych wymaganiach dotyczących czasu zimnego do systemu chronionego oznaczenia geograficznego."

2024-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Kampania brzoskwiniowa rozpoczęła się już w hiszpańskiej prowincji Murcja, a za około 15 dni rozpocznie się zbieranie odmian objętych oznaczeniem chronionego geograficznie pochodzenia Melocotón de Cieza. "Sezon owoców pestkowych rozpoczął się pod koniec kwietnia, około 10 dni wcześniej niż zwykle dla wszystkich odmian ogółem, i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem