Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bliższe spojrzenie na południowoafrykańskie cytrusy w 2023 roku

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Vanguard otrzymał pełne szacunki dotyczące zbiorów cytrusów w RPA w 2023 roku. Najnowsze szacunki mówią o 165,6 mln kartonów - o 800 000 więcej niż w ubiegłym roku.

W ciągu ostatnich kilku lat w branży pojawiły się dwa interesujące towary. Cytryny były świadkami znacznego wzrostu nasadzeń w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie istnieje około 8 000 hektarów upraw cytryn.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem